А де ваші крила?

Нещодавно на дорозі я побачив голуба, якого розчавив автомобіль. Уявляєте? Це ж голуб! Він не просто міг утекти ногами, він уміє літати та має крила! Мене це так вразило! Не тільки тому, що я добре ставлюся до братів наших менших.

Мені одразу прийшла думка, що цей мертвий голуб – символ людей, які самі вважають себе невдахами по життю, миряться з цим і помирають від визнання власної слабості раніше, ніж реально мали б померти. Такі люди, зазвичай, не хочуть боротися за своє щастя лише тому, що в той час придумують для себе безлічі виправдань і “відмазок” чому вони не можуть стати кращими ніж є.

То ж я бажаю всім нам ніколи не опускати рук, навіть у найскладнішій ситуації. І коли вже буде здаватися, що сил йти далі вже немає, згадайте про те, що у вас є крила.

Для віруючих людей такими крилами є стосунки з Богом. Мені складно пояснити це людям, які ніколи не мали подібного досвіду. Хоча б тому, що вони не мають із чим це зрівняти. Але повірте, що якби наші молитви не діяли, люди давно б перестали молитися!

Звичайно, Бог – це не “бюро добрих послуг”, а Церква це не пункт прийому наших бажань. Однак, виграти в лотерею можливо тільки коли ви купите білет. Спробуйте!

thumb2-253fef1c50aadf0cd52f390001c904c1

Перебувати в Церкві, звісно, не просто. Там багато дивного та незрозумілого. Але, уявіть собі людину, що дуже хоче потрапити додому після складного робочого дня. У неї кілька варіантів: або чекати невідомо чого, або йти пішки, або перетерпіти в жаркому смердючому автобусі кілька хвилин, зате добратися додому багато швидше.

Так і Церква. Вона складається з Бога та людей. І, якщо Бог ідеальний, то люди там такі, як усюди. Це ті самі, що хамлять вам в черзі, обважують на базарі, і яким страшно дує з вікна в маршрутках. А мене одного чого вартує перетерпіти!

Все ж, на своє виправдання я можу вам сказати лише одне. Без Церкви я був би багато гірший ніж зараз. Повірте, бути ще гіршим можливо навіть мені!

І от, я не знаю, який висновок мав би зробити з написаного. Напевне, лише один: ніколи не забувайте про те, що у вас є крила!

Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.