Священик єпархії брав участь у лекції-диспуті для психологів

У четвер, 1 жовтня 2015 року, з благословення Високопреосвященного Нестора, архієпископа Тернопільського-Кременецького і Бучацького, священик єпархії протоієрей Євген Заплетнюк, духівник родин воїнів загиблих у АТО, на запрошення організаторів брав участь у лекції-диспуті відомого психолога та психотерапевта Ігоря Лубківського “Як це працює”. Захід було організовано тернопільською спілкою волонтерів-психологів.

Лекція була адресована тим психологам та психотерапевтам, які планують продовжити або лише розпочинають свою роботу з воїнами АТО та їхніми родинами. Лектор поділився власним досвідом роботи кризовим психологом і психотерапевтом під час подій на Майдані, в проектах “Родинне коло”, “Зарваницький інтенсив” і “Творча криївка”. У змістовному виступі ведучий розповів про особливості кризового консультування в умовах війни, про особливості бойового стресу та етапів його розвитку та подолання.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
На фото отець Євген, Ігор Лубківський та батьки загиблих у АТО героїв

Під час заходу присутні мали можливість поспілкуватися, поділитися досвідом, отриманим під час уже проведених проектів, відповісти на питання колег.

Дякуючи Ігорю Лубківському за цікаву зустріч, отець Євген зауважив, що ініціатива тернопільських психологів та психотерапевтів допомагати людям з Майдану, воїнам АТО та родинам, які зазнали втрат, має надзвичайно величезну користь, яку добре помітно тим, хто близько знайомий із цими людьми. Завдяки волонтерам-психологам чимало страждаючих душ отримали полегшення своїх страждання та зцілення. В свою чергу, Тернопільська єпархія УПЦ Київського Патріархату буде робити все можливе, щоб і надалі, тісно співпрацюючи з психологами та психотерапевтами, допомагати зраненим душам. Священик не конкурент психотерапевту, але помічник і співпрацівник на ниві душпіклування.

Прес-служба Тернопільської єпархії

Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.