Чому “дами і господа” не люблять цукерок?

Спочатку я хотів написати претензійний текст про полярність менталітету західної та східної частини України. Але вирішив цього разу бути простішим, і обмежитися тільки одним прикладом. Дивіться. Коли господиню зі Львова, Тернополя чи Франківська запросять на «баль» ( святкове застілля, вечірку) без чоловіка та дітей, то вона одразу ж намагається хитро дізнатися, чи будуть давати «празникове» (щось смачне додому в торбинці).

Якщо цього не буде, то тихенько на салфетці вона буде кілька разів пробувати акуратно і невидимо «стягнути» і принести додому щось із святкового столу. І краде вона не через пристрасті, а навпаки – для того, щоб у черговий раз продемонструвати чоловіку та дітям свою любов і турботу. Їй дійсно шкода, що вона їла, а вони залишилися самі… А може вони там голодні?… Як вони там без мене?…

А ось, коли така нагода випала у донецьких жіночок, вони почали топтати ті цукерки, які б могли принести своїм голодним дітям. Може ті “дами і господа” були тоді п’яні, може вони вже переїлися тих крадених цукерок. Але топтати те, що можна було принести додому – це вже поза здоровим глуздом. Думаю, ні для кого не секрет, що блокада кількох міст з часом зможе стати фатальною – мирне населення елементарно не буде мати чого їсти.

Я вже не буду акцентувати увагу на тому, що топтати крадене – не дуже вдалий спосіб політичної боротьби. Особливо, якщо ці цукерки належать не особисто Порошенку, а комусь із власників супермаркету «Метро». Особі, очевидно, дуже близькій до «Партії регіонів».

Kwa02HMKJoU

Настільки тваринне та диявольське ставлення до їжі може мати хіба духовне пояснення. Колись один святий порівнював людину зі страстями до собаки, яка злизує власну кров з пилки. І чим більше вона її п’є, тим більше п’яніє від цього відчуття і ніяк не може напитися. Звісно, там не всі такі. Але, здається, це всі ті, хто голосував за «ДНР». Бідні та обмануті люди, які ніколи не зрозуміють, що це не їх власний вибір.

Диявол, до речі, теж, перш ніж змусить людину згрішити, спочатку внушає їй думку, що це вона сама цього хоче і сама до цього додумалася….

Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.