Представник Тернопільської єпархії взяв участь у семінарі психологів

У п’ятницю, 10 квітня 2015 року, з благословення Високопресвященного Нестора, архієпископа Тернопільського, Кременецького та Бучацького, протоієрей Євген Заплетнюк взяв участь у роботі практичного семінару: «Соціально-психологічні аспекти допомоги учасникам бойових дій у зоні АТО, мобілізованих до лав ЗСУ та їх сім’ям», що відбувся на базі Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка.

Під час роботи семінару його учасники – професійні психологи, психотерапевти, соціальні працівники обговорили широкий спектр завдань і викликів, що стоять нині перед психологами, медиками, іншими фахівцями, в тому числі – православними священнослужителями, в зв’язку з військовими подіями на Донбасі.

Змістовний виступ одного з кращих військових психологів України – капітана Андрія Козінчука, з батальйону «Київщина» (Новоайдар), торкався практичних питань допомоги воїнам АТО та їхнім родинам.

Українська Православна Церква Київського Патріархату на Тернопільщині з перших днів російської військової агресії проти України веде активну волонтерську та душпастирську, капеланську роботу, спрямовану на матеріальну, психологічну та духовну підтримку українських військових і їх родин. Проведений семінар став ще одним кроком для того, щоб зробити допомогу нашої Церкви українським героям ще більш продуктивною та професійною.

Прес-служба Тернопільської єпархії

 

 

Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.