Чому Кураєва так “заводять” Бедь і Шлапак?

Ніколи не думав, що колись буду публічно захищати Віктора Бедя. Позавчорашнього архімандрита Московського патріархату, а нині ще й єпископа УАПЦ.

Вітаю вас, друзі Напевне, однією з найбільш резонансних церковних подій в Україні цього тижня став пост у живому журналі, в минулому професора богослівя, а нині просто скандального протодиякона РПЦ Андрія Кураєва про вже наше рідне голубе лоббі в УАПЦ. Зі своїм вони вже трохи розібралися, тому вирішили піаритися на нашому.

Щоб не змушувати вас читати все те, що там пише, коротко підсумую, що отець Андрій продовжує перебирати брудну білизну людей, з якими він навіть не знайомий особисто – ніколи не бачив та не розмовляв. Очевидно, для отримання моральної та сексуальну насолоди перестарілому диякону достатньо і прочитаних пікантних деталей чужого падіння.

Хочу сказати від себе кілька слів про те, як я сам сприйняв такий запис.

По-перше, багато речей, про які він згадує, дійсно мали місце в історії людства. Як не прикро констатувати, це справді відбувалося зі згаданими персонажами. І що гірше – це дійсно- діючі та служащі представники Церкви.

По друге, те, що я категорично проти таких записів, безумовно, не робить мене гомосексуалістом, а також не є способом проявити свою ностальгію за УАПЦ чи виявити свою особливу любов до згаданих осіб. Прошу звернути на це увагу людей, які полюбляють усілякі жидомасонські заговори.

Хочу вашу звернути увагу на трохи інші речі. Просто, як християнин і священик.

Насамперед, маніакальне захоплення чужим статевим життя товариша Кураєва мене, як початкуючого психолога, не може не турбувати. нагадаю, що сам Андрій Вячеславович незайманий ботанік-целібат, а тому очевидно переживаючи досі період власної гіперсексуальності заводиться із півоберту від однієї умки про архієреєрейські гріхи. навіть розкольницькі – погодьтесь в цьому теж є якась своя розинка.

Як старший по сану, хотів би йому порадити уникати навіть думок про ці речі. Святі отці навчали – з усяким гріхом борись, а від блуду утікай. І вже точно вони не благословляли публічне захопленням боротьбою з чужими гріхами. Святе Писання рекомендує всі нюанси виясняти з людино спочатку особисто. І лише потім при одному свідку.

У цьому є щось диявольське – думати про чужий анальний секс на початку Успенського посту та тролити цим увесь інтернет. Дійсно, подія тижня, та що там тижня – року.

Особисто я вважаю, що такі публікації це продовження боротьби Кураєва проти авторитету Української Церкви в цілому, щоб кожен із нас не розумів під цим словосполученням.

Більше того. Після відомого посту владики Євстратія про те, що всі архієреї УАПЦ – це колишні клірики Київського Патріархату – у пересічного благодатного читача з Росії, та навіть і з України, може бути лише один висновок – всі вони однакові – безбожні збоченці разкольники та філаретівці, які з кожним своїм гомосексуальним актом усе більше віддаляються від Світового Православя. Кураєв обсирає не Бедя зі Шлапаком, а Українську Церкву взагалі.

Як у священика, в мене є лише одне ставлення до гомосексуалістів – я з великою духовною радістю прийму їх покаяння та зроблю все можливе, щоб примирити їх зі святою церквою. Звертайцтесь кому потрібно. Адреса на сайті.

А просто викривати, без особливої мети чужі гріхи – не тільки по людськи підло, але й безбожно. Особливо такому безгрішному та багатотонному в прямому сенсі аскету, яким є сам Кураєв.Ну, гаразд. досить про це.

Хіба на останок дві поради – самому Кураєву – під час причастя говорити слова – “перший із грішників есм Бедь”, раз своїх гріхів він не відчуває.

А всім нам категорично рекомендую – не читати ЖЖ кураєва, який давно є електронною версією смітника його душі. ЧИтайте краще “Традицію, Догмат, ОБряд”. Це краще, що встиг він написати до часу своєї маргіналізації.

Дякую за увагу. Бувайте

Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.