Зустріч із главою українських римо-католиків

“У неділю, 29 листопада 2015 року, на запрошення настоятеля Костелу Божого милосердя та Божої Матері Неустанної Помочі Римо-католицької Церкви м.Тернополя отця Андрія Маліга, Високопреосвященний Нестор, архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький, був присутній на урочистій відправі, яку звершив архиєпископ-митрополит Львівський Римо-Католицької Церкви Мєчислав Мокшицький.

Владику Нестора на урочистостях супроводжував священик кафедрального собору свв. рівноап. Костянтина та Єлени протоієрей Євген Заплетнюк. Греко-католицьку Церкву представляв настоятель Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці отець Орест Павліський, який прийняв участь у відправі. А міську владу – Леоднід Бицюра – перший заступник Теронопільського міського голови.

У ці дні глава українських римо-католиків прибув із канонічною візитацією до вірних Тернопільського деканату. Архієпископ Мєчислав відправив у Тернополі святкову мессу та звершив таїнство Конфірмації над дорослими членами Церкви та поблагословив їх. Після урочистого богослужіння Високопреосвященний архієпископ Нестор привітав Його Ексцеленцію на Тернопільщині та на згадку про зустріч вручив гостю пам’ятний дарунок – книгу про храми Київського Патріархату на Тернопільщині.

Після богослужіння духовенство мало можливість поспілкуватися в неофіційній обстановці, а два владики – архієпископи Нестор та Мєчислав – обговорили широке коло питань стосовно сучасного церковного, суспільного та політичного життя в Україні та світі.”

From Зустріч із главою українських римо-католиків, posted by Протоієрей Євген Заплетнюк on 11/29/2015 (9 items)

Generated by Facebook Photo Fetcher 2


Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.