На Бога надію покладаю й не боюсь

47 тисяч кремлівських бандитів, що отаборилися вздовж нашого кордону, досить однозначно натякають нам на те, що Російсько-Українська війна ще не завершилася. Можна передбачити, що як тільки наші козаки відіб’ють у сепаратистів та окупантів останнє село на Луганщині, Путіну в ту ж мить з новою силою захочеться захищати інтереси російськомовних громадян в Україні. Зрештою, він легко може, майже без перешкод, ввести свої танки без жодних мотивів: бо просто так захотів. І ось тоді почнеться справжня війна, ще більша ніж була до цього. Із ще більшою кількістю людських жертв та зруйнованих населених пунктів.

Розуміння цих речей змушує наших людей переживати дві найбільші емоції : страх та ненависть. Страх перед майбутнім. Навіть, якщо не своїм власним, то своїх близьких, друзів і знайомих. Повістка в військкомат нині по-замовчуванню сприймається вже як тимчасово відтермінована похоронка.

Узагалі, страх у дозованих порціях – це дуже зручна емоція. В окремих випадках вона дає людині можливість вести себе більш обережно та виважено. Тим не менше, надмірний страх, частіше всього, паралізує, робить нас слабкими та беззахисними.

Господь, наш люблячий Батько, у Святому Писанні залишив для нас безліч повідомлень про те, що не потрібно боятися, в яку б складну ситуацію ми з вами не потрапляли б упродовж усього свого життя. І від першої, до останньої книги Біблії Господь постійно нагадує нам: «Не бійтеся!».

po-vodi

Через багато століть, дивовижно послуговуючись пророком Ісаєю, Господь каже Україні: «Не бійся, з тобою бо Я, і не озирайсь, бо Я Бог твій! Зміцню Я тебе, і тобі поможу, і правицею правди Своєї тебе Я підтримаю».(Ісая 41:10)

У Псалмах читаємо «На Бога надію покладаю й не боюсь, що людина учинить мені?» (Пс. 55:12)

А вже в Новому Заповіті, Сам Спаситель нам нагадує: «І не лякайтеся тих, хто тіло вбиває, а душі вбити не може; але бійтеся більше того, хто може й душу, і тіло вам занапастити в геєнні. Чи не два горобці продаються за гріш? А на землю із них ні один не впаде без волі Отця вашого. А вам і волосся все на голові пораховано.Отож, не лякайтесь, бо вартніші ви за багатьох горобців».( Від Матвія 10:28-31)

Підставою нашої безстрашності є віра в Бога. Якщо ми будемо мати віру, то вона зможе подолати наш будь який фізичний страх. Бо ж віра це не просто впевненість у Божому існуванні. Це не просто знання, але наша реакція на таке знання. Тому, при будь-якій кризі віруючу людину нічого не лякає. Ми знаємо, що Бог потурбувався про нас раніше, ніж ми ще встигли налякатися. І найголовніше: Якщо з нами Бог, то хто проти нас? Тому, не турбуйтесь про те, що в вас є багато страху. Турбуйтесь більше про те, що в вас мало віри.

«Всі, хто надію на Тебе складають, хай тішаться, будуть вічно співати вони, і Ти їх охорониш, і будуть радіти Тобою, хто любить Ім’я Твоє!». (Пс. 5:12)

Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.