Привітання з Новим роком пацієнтів ТОНД

У п’ятницю, 1 січня 2016 року, протоієрей Євген Заплетнюк, ключар кафедрального собору свв.рівноапостольних Костянтина та Єлени м.Тернополя, духівник Тернопільського обласного наркологічного диспансеру, привітав пацієнтів та персонал цього лікувального закладу з Новим 2016 роком та прийдешніми Різдвяними святами.

Разом із кількома десятками пацієнтів, отець Євген помолився за швидке духовне та фізичне зцілення, а також, звернувся до присутніх зі словом напуття в якому наголосив на важливості активного церковного життя на шляху до позбавлення від будь-яких залежностей. По закінченні бесіди священик відповідав на питання аудиторії, а також – звершив Таїнство Сповіді над бажаючими покаятися.

Наостанок, отець Євген помазав присутніх освяченим на Гробі Господньому святим єлеєм, а також, вручив кожному солодкі дарунки та привітав зі святами.

Нагадаємо, такі зустрічі пацієнтів та священика із благословення керуючого архієрея – Високопреосвященного архієпископа Тернопільського Нестора – проходять щотижня.”


Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.