Відбулася зустріч науковців Київського Патріархату з представниками Реформатської Євангельської Церкви

Із благословення керуючого Тернопільсько-Кременецькою і Бучацькою єпархією УПЦ Київського Патріархату Високопреосвященного архієпископа Нестора, клірик єпархії протоієрей Євген Заплетнюк став модератором зустрічі представників Об’єднання Реформатських Євангельських Церков (США, Канада, Польща, Україна) та керівництва й викладачів Київської Православної Богословської Академії. Зустріч іноземної делегації з науковцями Київського Патріархату відбулася 15 вересня 2015 року в залі засідань вченої ради столичного ВУЗу.

Серед гостей, які завітали цього дня до академії, були архієпископ Джек Фелпс – у минулому політик, бізнес-консультант, пастор зі США, Ґарі Вандервін – пастор з Канади, Богуміл Ярмулак – пастор з Польщі, Олександр Орлов Кощавка – пастор з Рівного і Олександр Павлюк – пастор із Хмельниччини.

Київську православну богословську академію представляли перший проректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк, декан богословського факультету Мирончук Олександр Якович, завідувач кафедри богослів’я протоієрей Костянтин Лозинський та викладачі – протоієрей Володимир Сміх, протоієрей Павло Мельник, ієромонах Яків (Костріков), Чокалюк Святослав Михайлович і Москалюк Костянтин Олександрович.

Сторони обговорили питання співпраці на ниві соціального служіння та духовної освіти. Було наголошено на необхідності обміну досвідом та докладання спільних зусиль задля допомоги нужденним і сприяння військовослужбовцям у цей нелегкий для України час. На згадку про зустріч було зроблено спільну світлину.

 

 Прес-служба КПБА // Посилання на оригінал новини

Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.