З нового 2014 року в онлайн-простір буде запущено оновлену сторінку протоієрея Євгена Заплетнюка, що до цього існувала на домені bogoslov.org. Відтепер користуватися матеріалами буде ще зручніше, а сама сторінка матиме більше сучасних можливостей. Поки нові матеріали додаються. Однак, старий сайт завжди буде доступний за адресу http://old.bogoslov.org.

З історії сайту:

Останнім часом я відчував велику необхідність мати власну презентанційну сторінку в Інтернеті, де окрім власних текстів була б ще коротка інформація про мене і про моє служіння. Саме тому я відкрив цей сайт. Сподіваюсь, що вам тут сподобається, і ви обовязково завітаєте сюди наступного разу. А ще краще буде, якщо ви підпишетесь на новини сайту і будете їх отримувати автоматично через rss, чи електронну пошту.

Я надзвичайно радий, коли мої тексти використовуються в інших виданнях, та не маю нічого проти цього. Однак, хочу підкреслити, що мені було б особливо приємно коли б перед тим, як передрукувати у себе якийсь мій текст, ви просто мене про це повідомили. Можливо, саме на той момент у мене будуть суттєві зауваження до свого тексту і я буду знати, як його зробити ще кращим. Так буває у 98 % випадків.