Допомогти!

Уся моя праця на користь Церкви не приносить мені жодних прибутків. Тим не менше, вона вимагає постійних грошових витрат.

В міру сил я намагаюсь планувати використання наявних у мене коштів таким чином, щоб утримувати багато років поспіль, без жодної сторонньої допомоги, уже розпочаті мною проекти в гідному стані.

Це стосується багаторічного утримування в мережі церковних інтернет-ресурсів ( це хостинг, домени, та взагалі – постійний мій доступ до інтернету), друк власних книг, тощо.

Нажаль, із погіршенням матеріального стану моєї родини, я не можу вкладати у свою місіонерську справу більше ніж я це роблю. Тому, вважаю за доцільне звернутися до усіх людей доброї волі, запрошуючи до співпраці.

Якщо у вас є бажання та можливості допомогти мені в проповіді Слова Божого, я буду дуже радий розповісти, як це можна зробити практично. Зі свого боку, гарантую порядність, чесність та детальний звіт про використані кошти.

Раніше я нікого не просив, і не думав, що взагалі колись буду просити щось.  Але, оскільки це питання не лише моєї гордості, але й вашого спасіння, тому вирішив звернутися з таким проханням. Якщо ви олігарх, депутат, або ваша зарплата, совість та щедрість дозволяють допомагати протоієреям у їхній безпосередній діяльності – напишіть мені будь-ласка електронного листа на адресу fryevhen@gmail.com. Буду радий.

“Хто вас приймає приймає Мене, хто ж приймає Мене, приймає Того, Хто послав Мене.

Хто приймає пророка, як пророка, той дістане нагороду пророчу, хто ж приймає праведника, як праведника, той дістане нагороду праведничу.

І хто напоїть, як учня, кого з малих цих бодай кухлем водиці холодної, поправді кажу вам, той не згубить нагороди своєї…” (Мф.10: 40-42)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.