Допомогти!

Дорогі браття та сестри! Ви можете допомогти моєму служінню, підтримавши мене грішми. Усі кошти, які я отримую від вас як пожертви, я принципово використовую лише на розвиток власної місіонерської діяльності, допомоги іншим і служінню Церкві. Маючи більше грошей, я зможу зробити свою працю ще більш ефективною. Незалежно від відсутності стабільної “зарплати” і ваших пожертв, я все одно кожен день працюю та буду працювати для добра Церкви. Ваша, навіть найскромніша допомога мені, дасть можливість і вам особисто розділити ту нагороду в Бога, яку отримає священик, якому ви допомагаєте.

Моя картка Привату: 5168 7427 2072 8314

Щодня вдома та за кожним богослужінням у храмі я молюся за прощення гріхів, благословення в родині та всіх справах кожного свого бладійника та доброчинця. Нехай Бог допомагає вам і благословить усілякими гараздами вашу щедру руку!


“Хто вас приймає приймає Мене, хто ж приймає Мене, приймає Того, Хто послав Мене.

Хто приймає пророка, як пророка, той дістане нагороду пророчу, хто ж приймає праведника, як праведника, той дістане нагороду праведничу.

І хто напоїть, як учня, кого з малих цих бодай кухлем водиці холодної, поправді кажу вам, той не згубить нагороди своєї…” (Мф.10: 40-42)


$ Чи дозволяєте ви своєму священику бути багатим?

Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.