Йти до Бога “Стежкою паломника” …

Події новітнього часу поставили перед українцями питання про знання власної історії прямо та категорично. Як ніколи раніше. Відома всім істина про те, що для кого немає минулого, не може бути майбутнього – нині вже не суха теорія, а реальність нашого з вами життя.

Чи думали ви колись про те, що ж у дійсності призвело до війни на Донбасі? А, може, ви б хотіли дізнатися про те, як так сталося, що сьогодні найбільша кількість храмів в Україні підпорядковується саме Московському Патріархату? А може вас цікавить, чому значна частина жителів нашої України розмовляє в побуті російською мовою, але не лише розмовляє, але й молиться нею в храмах?

Насправді, в цих та безлічі подібних питань відповідь одна: ми погано знаємо нашу історію. І саме тому не можемо вчитися з досвіду наших дідів і прадідів.

Ми не вивчаємо своє минуле вважаючи його чимось таким, що потрібне лише спеціалістам. На крайній випадок – викладачам і студентам, і то – до часу чергового іспиту чи тесту.

Мало знаємо історію нашої держави, і тим більше – сусідніх країн. Годі вже говорити про те, що історія нашого краю – Тернопілля – нам відома ще менше.

Тернопільська єпархія УПЦ Київського Патріархату зробила своїм землякам неймовірний дарунок, який має на меті хоча б трохи заповнити цю прогалину .

anons

Із благословення та при особистій участі архієпископа Нестора, керуючого архієрея Тернопільщини, студія “Профі” зняла свій новий фільм, адресований усім віруючим і невіруючим. Це вже другий спільний проект студії та Тернопільської єпархії Київського Патріархату. Назва  фільму – “Стежка паломника”. Ця неймовірно цікава та захоплююча стрічка розповідає про волинські святині Тернопілля. Разом із нашими священиками, глядач зможе здійнити унікальну мандрівку до кількох найцікавіших святинь нашого краю, полинути в їхнє минуле та дізнатися про сучасне життя.

Здавна люди шукають дивовижні міця прояву Божої сили, щоб звернутися до Бога зі своїми проханнями, подяками. Чимало таких місць є на території Тернопільської області. Божа Гора в селі Великі Бережці на Кременеччині, Свято-Юріївський монастир на хуторі Вірля, село Мала Іловиця, що на Шумщині, Джерело святої Анни біля Лішні, Гора Трійця, що біля Антонівців, інші древні, освячені Господом, а намолені прочанами місця. Що ми знаємо про них? Колись їх слава лунала ген по всій Україні.

Тернопільська єпархія УПЦ Київського Патріархату ласкаво запрошує вас на прем’єрний показ фільму про православні святині Волині Тернопілля “Стежка паломника”

Будемо раді бачити вас у “Палаці кіно” 21 листопада 2015 року о 17:00. м.Тернопіль, вул.І.Франка 8.

Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.