Страшна не війна, страшно залишитися без Вконтакту!

Сподіваюся, вас не треба переконувати в очевидній істині, що кожна свічка, придбана в храмах Московського Патріархату, – це черговий куплений вами патрон для вбивства нас і наших дітей. І я зовсім не перебільшую. Але, що таке свічка, в порівнянні з неймовірними, багатомільйонними прибутками Росії, які вона отримує від українців, які активно користуються російськими соцмережами?

У мене немає звички рахувати чужі гроші. Сам такого не роблю, та й вам категорично не рекомендую. Однак, суворі реалії нашого з вами життя красномовно свідчать, що будь-яка співпраця з окупантом, навіть найменша, – це наша допомога йому нас подолати. Навіть, якщо він цього прямо не каже. Звичайно, він не може прямо про таке казати, бо в гібридній війні йому найкраща допомога не чеченські головорізи, не зеки-відморозки, яких випускають із в’язниць із умовою воювати в Донбасі.

Найкраща допомога окупантам – це наші власні зайди, це ті тупі, дешеві та безсовістні барани, які не розуміють різниці між Київським і Московським патріархатами, між Фейсбуком і Однокласниками, між отцем Олександром та Катею Чілі, зрештою, між українською та російською мовами: какая разница на каком язикє? Ця різниця – десятки тисяч мертвих людей на совісті тих, хто так постійно поворює.

Наш хитрий ворог робить війну з українцями руками самих українців. Це ж не чужаки, а наші одурманені українці лягали під танки ЗСУ, й не пускали їх, коли ті йшли визволяти свої землі. Це ж наші українці йшли горіти в одеський будинок профспілок за «Руський мір». Це ж наші українці кілька років тому з істериками і захопленнями зустрічали московського патріарха Кирила, візиту якого до України було присвячено навіть особливий сайт на порталі першого національного каналу! І це ті самі українці сьогодні стогнуть від відчаю, будучи позбавленими сенсу свого життя без Однокласників і ВКонтакті.

Не хочу навіть згадувати, що неймовірна частина користувачів соцмереж досі не може збагнути, що перекладений українською мовою інтерфейс – це зовсім не те саме, що українська власність серверів. Також я не буду говорити про те, що ВКонтакт, яка і всі інші сервіси, збирають і зберігають невідомо навіщо всю інформацію про вас. Абсолютно всю. Правда, поки ви з себе нічого не представляєте, і навіть не знаєте, що ВКонтакт – це зло, ви не цікаві не лише спецслужбам Росії, але й власному чоловіку. Також, не буду багато говорити про те, що існують з технічного погляду значно кращі продукти, які дають своїм користувачам більше чудових можливостей. Розумні люди вже давно все це знають. Я ж сьогодні хотів сказати про інше. Про те, що мене болить, як священику, християнину.

Соціальні мережі типу ВКонтакту, Однокласників чи Мейл.Ру – це насамперед спосіб одурманення українців. Це інструмент, який викликає залежність. Він отупляє людей. Він краде час і використовує ваші слабості. Він не хоче, щоб ви стали розумнішими. Ось чому їх потрібно якомога швидше закрити, не лише з точки зору національної безпеки, але й з точки зору психічного та духовного здоров’я.

Ви повинні усвідомлювати, що те скавчання окупантів про «утиски свободи слова» і «згортання демократії в Україні», яке нарешті розпочалося, на третьому році війни, свідчать, що нарешті Президент і Уряд зайняли принципову патріотичну та правильну позицію. У час війни таке рішення є не просто нагальним, але дуже сильно запізнілим. Його потрібно було ввести давно. Не слухайте москалів, які розпинаються про істерики «києвскіх властей». У нас йде повномасштабна війна, від якої полягли вже десятки тисяч невинних людей. Нагадаю, що в Російській Федерації давно і успішно закривають невгодні сайти. Окрім, звісно, соціальних мереж, які контролюються самими ж спецслужбами.


10 речей, які потрібно знати про церковних сепаратистів і про самих себе


Одним із найбільш привабливих продуктів, які могли запропонувати російські соціальні мережі, але яких не було в конкурентів, – це неймовірна кількість піратської відео- та аудіо продукції. ВКонтакті містить усю музику світу, за яку ніхто ніколи не платив і не буде платити. Там було і є безліч відео, повноцінних художніх і документальних фільмів, які мають своїх власників. І вже безперечно, російські соціальні мережі прославилися на весь світ своїми неймовірними колекціями порнографії, до якої мають безкоштовний доступ усі, хто має там обліковий запис. І навіть ваші діти. Так, не дивуйтеся, що наші підлітки так багато часу проводять не на вулиці, і не з футбольним м’ячем.

Розуміючи, що саме нелегальний контент є секретом популярності російських соціальних мереж, ви напевне маєте розуміти й всю аномальність свого свідомого перебування там. Якщо ви всім серцем і душею прагнете до Європи, не лише в форматі безвізу, але й в форматі нормального, повноцінного законослухняного життя, нам усім час змінюватися. Змінюватися, та не робити речей, які порушують закон. Не красти. Не хитрувати там, де можна. Спробуйте пожити чесно, хоча й через біль і «ломку», і ви відчуєте унікальну насолоду, яку ніколи не відчували раніше. Європа не прийде до нас ззовні. Вона повинна бути нашим особистим вольовим рішенням.


Не забудьте поділитися цим постом із своїми друзями. 


Ви знаєте, що я багато пишу. Але, так сталося, що я ніколи не торкаюся двох тем: вражень від власного служіння в наркологічному диспансері та від зустрічей з родинами загиблих. Хоча, якраз там і можна писати цілі томи історій. Багато з вас також знають, що вже кілька років я є священиком, який духовно опікується родинами загиблих у АТО нашої області. Я знаю історії наших солдатів-героїв і добре знаю членів більшості родин, як і вони мене. У міру власних сил я намагаюся максимально розуміти їх біль, їх жертву, заради нашого з вами спокою і того неба, яке для нас мирне, а для них уже ніколи не буде радісним. З більшістю з них я знайомий кілька років, з кількома – останні пару місяців.

І все ж, не дивлячись на те, скільки ми знаємо один одного, я завжди гублюся, шукаючи дієві слова підбадьорення, любові, подяки та вдячності цим людям. Але ці люди – сильні. Вони все розуміють. Часом їм достатньо просто обіймів і разом помовчати. Вони зовсім не примітні в світі, лише відрізняючись від вас чорними хустками і сумним поглядом. Чимало з них є навіть у соціальних мережах, але й там вони не виставляють напоказ свій героїзм, хоча їм є чим пишатися. І вже безперечно, ці люди не виставляють назовні свій біль і горе, які направду безмежні. Ворог забрав у них найдорожче.

Але, дивіться, як неймовірна дивина. Ці люди – мовчать, що заради нашої свободи вони готові були позбутися своїх дітей, чоловіків і батьків. Заради перемоги вони тепер позбавлені власного майбутнього, щоб подарувати його нам. Вони мовчки несуть свій хрест заради кожного з вас персонально. Кожного, хто читає зараз ці рядки. А тут почався справжній ґвалт тільки тому, що свободолюбивим «патріотам» і великим бізнесменам збираються відімкнути ВКонтактік! «Демократія в небезпеці»?

Яке це страшне безумство! Безумці, які вважають себе цілком здоровими, заради халявної музики та порно (підкреслю, це єдине, чого немає в інших соціальних мережах), готові цілодобово влаштовувати цілі істерики та срачі. Правда, в цьому їм суттєво допомагають однодумці – російській боти з Ольгіно. Не забувайте, що вони в мережі підписуються цілком українськими іменами і живуть в українських містах. Все ж, це самі справжні чистокровні окупанти, провокатори, які у гібридній війні з Україною виконують не останню роль.

Люди! Як вам не соромно! Невже ви не розумієте елементарних речей? Невже вам обов’язково потрібен хтось, хто буде над вами стояти, і кожного разу нагадувати, що не можна їсти лайно з землі, бо це не тільки не культурно, але й небезпечно для здоров’я? Від цього ви повинні були відмовитися вже давно самі, навіть коли б і не було ніякої війни. А тим більше, коли вона почалася не в газетах і книжках по історії, але на нашій рідній українській землі, нині вже щедро омитій кров’ю наших із вами сучасників – героїв. Давайте жити так, щоб в момент нашої відповіді перед Богом і людьми (яка обов’язково буде), нам не було соромно за свою поведінку. Російський диявол – у деталях. Ці делаті – мейл.ру, в однокласниках, вконтакті, в московському патріархаті, що благословляє війну. Він навіть у контекстній рекламі, телеканалі “Інтер” і радіо “Мелодія”.

І закінчити цей пост хотів би чудовим висловом відомого політичного діяча: «У мене немає відчуття злоби до Росії. Є лише почуття огиди, як до дохлої худоби». Шануйтеся . Бо ми того варті. Здається…

 

Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.