Федералізація – шлях до розпаду

Чому “наші” проросійські політики так хочуть поділу чи федералізації України? Та лише тому, що в такому разі в них м о ж е з ‘ я в и т и с я хоч невеликий, але все ж в л а с н и й шматок російської губернії. Краще вже синицю в руках, аніж журавля в небі. Краще хоча б один регіон від українців забрати, ніж не отримати взагалі нічого. Тим більше, що в самій Росії вже й так існує ця форма державного устрою.

Отже, та людина, яка нині наважується говорити про федералізацію – безумовний зрадник України, що повинен відповісти за зраду націальних інтересів згідно всієї суворості законодавства. Особливо, якщо ним виявиться депутат чи інший держслужбовець. Тільки сильна та об’єднана Україна здатна подолати і бандитські клани і сусідські намагання захопити наші землі. Роз’єднуватися ніколи й нікому не було вигідно. Це для Росії федеральний устрій краще всього дозволяє об’єднувати навколо себе чужинецькі народи та краї. А для нас – це перший крок до розчинення.

77 (Small)

Дивіться. Нині на наші Майдани за Україну прийшли вмирати навіть вірмени та білоруси, але віруючі Московського Патріархату цього робити не можуть – це їм забороняє віра. От і робіть висновки чому нам потрібна своя Єдина Помісна Православна Церква. ” Кожне царство, поділене супроти себе, запустіє. І кожне місто чи дім, поділені супроти себе, не втримаються”. (Див.Мф.12:25).

Ми вже маємо федералізовану Церкву. А коли будемо мати федералізовану Україну, то можна вважати, що за яких 30-50 років вона взагалі зникне спочатку з політичної, а потім й фізичної мапи світу.

Шануймося, бо ми того варті. І не забуваймо, що в цей час краще всього можна пошануватися на всіх діючих Майданах рідної держави. Слава Україні!

Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.