Що вам варто знати про гомосексуалізм?

Ставлення до гомосексуалізму не лежить у юридичній площині. Дозволяти людям займатися сексом із представниками своєї статі чи ні – це питання не прав і свобод людини, але найперше – її психічного та духовного здоров’я. Сьогодні часто намагаються перекрутити свідомість людей, свідомо плутаючи ці поняття. Категорично відкидаючи гомосексуалізм як норму, Церква намагається допомогти людині в її біді, навіть тоді, коли вона свій стан не вважає ні хворобою, ні бідою.

Віруючі люди знають, що пристрасті діють саме таким чином. Чим більше якась пристрасть володіє людиною, тим важче самій людині це визнати. Ні злодій не визнає себе злодієм, ні алкоголік не визнає себе алкоголіком, ні блудник не може визнати свого справжнього стану. Як захист позиції гомосексуалістів, так і патологічна війна з ними мають давно своє психологічне та духовне пояснення.

1. Гомосексуалізм – це неприродно. Біблія навчає, що Бог створив людей чоловіком і жінкою та поблагословив їх стосунки, піднісши до степені Таїнства. У шлюбі дві статі максимально доповнюють одна одну, складаючи досконалу одиницю. Гомосексуалісти не можуть скласти повноцінну одиницю, бо є представниками однієї і тієї ж статі. Вони не можуть дати іншому те, чого ті не мають, бо не мають того самі. Сама природа противиться таким стосункам: одностатева пара приречена на бездітність.

2. Найвищим авторитетом для віруючих людей у питаннях моралі та духовності є Святе Писання. Воно чітко говорить, про норму: «І створив Бог Людину за образом Своїм, за образом Божим створив її; чоловіка і жінку створив їх» (Бут.1:27). «Не лягай з чоловіком як з жінкою: це мерзонність (гидота, мерзота)» (Лев.18:22). «Hе обманюйте себе: нi блудники, нi iдолослужителi, нi перелюбники, нi малакiї, нi мужоложці (гомосексуалісти, педофіли) … Царства Божого не успадкують» (1 Кор.6:10).


> Чим ви кращі за гомосексуалістів? – важливий текст для того, щоб більше зрозуміти тему.


3. За вірою Церкви, людина, будучи створеною за образом Божим, подобою Божою повинна лише стати. Мета життя на землі – успадкувати риси Божі та максимально розкрити свій богоподібний потенціал, «обожитися». І хоча чимало гіпотез наголошують на тому, що люди це всього лиш високорозвинуті мавпи, здоровий глузд стверджує, що між твариною та людиною лежить величезна фізіологічна, психологічна та духовна прірва. Це нанівець розбиває аргумент апологетів гомосексуалізму, які стверджують, що одностатеві стосунки це норма, яка зустрічається навіть у тваринному світі. Церква ж каже, що ми саме тим і відрізняємося від тварин, що маємо не лише інстинкти, але й інтелект і духовне життя, і багато речей нормальних для тварин для людини є безодньою психічного та духовного падіння. Нам треба не оскотинюватися, а ставати богами за благодаттю.

4. Безперечно, ми приймаємо той факт, що внаслідок гріхопадіння навіть маленькі діти можуть страждати від невиліковних і хронічних хвороб. Щойно народившись вони відчувають тілесно всю недосконалість перебування в гріховному світі. Серед багатьох страшних хвороб, з якими можуть народитися дітки, є певні аномалії розвитку, які відповідають за статеву само ідентифікацію. Вродженні гомосексуалісти дійсно існують, але їх відсоток настільки малий, що постійно зустрічаючи геїв у реальному житті, сміливо можна стверджувати, що вроджених гомосексуалістів ви жодного разу серед них не зустрічали. Сьогодні більшість геїв – це люди, які свідомо і добровільно обрали блудну пристрасть.

«Не лягай з чоловіком як з жінкою: це мерзонність (гидота, мерзота)» (Лев.18:22).
«Не лягай з чоловіком як з жінкою: це мерзонність (гидота, мерзота)» (Лев.18:22).

5. Твердження, що гомосексуалізм створив Бог така ж нісенітниця, як твердження, що Бог створив гріх, смерть, пристрасті та зло. Зло не існує, як субстанція. Воно є лише відсутністю добра. Так само, як смерть це відсутність життя, а пристрасті – відсутність духовного здоров’я. Гомосексуалім це відсутність здорової статевої ідентифікації себе та партнера. Більше того, якщо ми одночасно приймемо думку, що Бог створив гомосексуалізм, а людина створена на образ Божий, то так дійдемо до безумства, що сам Бог гомосексуаліст. Це повне безумство та духовна деградація людини.

6. Церква негативно ставиться до блуду та содомії, однак завжди намагається йти на зустріч людям, які бажають вирватися з полону цих пристрастей. У цьому керуючись принципом: люби грішника, ненавидь його гріх. Однак, є грішники які визнають у себе проблему та всіляко намагаються її позбутися, а є навпаки – люди, які не тільки не визнають свій стан аномальним, але й змушують інших поважати їхнє право на анальний секс. Любов до людини саме в тому й проявляється, що ми турбуючись і про її теперішній стан, і про майбутнє, називаємо речі своїми іменами. Блуд називаємо блудом, содомію – содомією.


А це передостання спроба залайкати і поширити цей текст.


7. Хоча з недавнього часу гомосексуалізм було викреслено з офіційного переліку психічних хвороб, це зовсім не говорить, що з того часу патологія стала нормою. Політичний тиск, маніпуляції, розмови про толерантність і демократичне суспільство – це лише способи налагодження контролю однієї частини людства над іншою, а точніше – диявола над людьми. Не забуваймо про це, навіть якщо розмови про диявола викликають у вас посмішку. Не забувайте, коли чоловік хоче спати з чоловіком, то диявол теж сміється з них обох. Права гомосексуалістів – це право на кваліфіковане та доступне лікування. Бути вільним – це не означає право на вседозволеність, а право на свободу від гріха.

Найбільше щастя на землі – щастя взаєморозкриття з партнером протидежної статі, щастя законного та чесного шлюбу, щастя материнства та дітородження. І якщо людям про ці речі ще треба якось доводити, у них направду великі проблеми.

Знайшли помилку – виділіть фрагмент та натисніть Ctrl+Enter. Якщо хочете допомогти проекту – натисніть це посилання.